Log them all!

Byli jste na mega eventu a přivezli jste si opsané stovky kódů ze sledovatelných předmětů? Už nyní Vás při představě logování všech těch kódů bolí hlava? Tak tady je řešení.

Z brněnského megaeventu jsem si přivezl stovky kódů z trackovatelných předmětů, které tam byly vystaveny. Naštěstí některé dobré duše napsaly kódy na papírovou nástěnku, takže je stačilo jen ofotit. To bylo celkem snadné. Horší je ale ty hromady kódů zalogovat. Po jednom bych stávil u počítače týden. Napadlo mě, jesli neexistuje nějaká utilitka, která by umožňovala zalogovat tagy hromadně. Chvíli jsem pátral a našel stránky Logthemall! slovenského kačera Cano http://www.logthemall.org

Autor stránek Logthemall! uvádí o projektu:

O projektu

Sbíráte geocoiny? Vrátili jste se právě z velkého eventu se seznamem TB a geocoinů, které jste shlédli a teď budete trávit hodiny jejich logováním? Tak nyní už nemusíte. Stačí je zalogovat všechny najednou!

Jak to funguje?

Jen zadáte seznam sledovatelných předmětů a text logu, Vaše TB a GC budou zalogovány jako "Discovered it" se zadaným textem. Pokud budeš chtít navštívit stránku geocoinu, můžeš všechny zalogované sledovatelné předměty navštívit ze svého profilu na geocaching.com. 

Zjednodušený návod

1. Vyplňte formulář na http://www.logthemall.org

Do prvního políčka formuláře zadáte datum, ke kterému budete chtít sledovatelné předměty hromadně logovat ve formátu (mm/dd/rrrr)

Do druhého políčka formuláře zadáte seznam kódů oddělených čárkou

Do třetího políčka vyplníte požadovaný text hromadného logu

Klikněte na tlačítko Submit

2. Povolte aplikaci připojit se k Vašemu profilu na geocaching - klikněte na tlačítko allow ... 

3. Aplikace Vás informuje o úspěšnosti hromadného logování. Pokud aplikace nenajde kód, máte je s nejvštší pravděpodobností špatně opsaný. Kód zkontrolujte a logování opakujte.